Kantoorgebouw 3 weeshuizen
Projectgegevens
Aanmaakdatum: 11/07/2008 11:05am
Project status: Afgerond
Aanvraag: Betalen 40% bouwkosten voor kantoorgebouw Blessed Generation met weeshuzien in Malindi, Nairobi en Nyamira. Is ook basis voor Outreach programma voor opvang van aidswezen in Malindi community. Zo komt weer een leslokaal vrij die nu als kantoor dient.
Begroting: €10000.0
Omschrijving
Betalen 40% bouwkosten voor kantoorgebouw Blessed Generation met weeshuizen in Malindi, Nairobi en Nyamira. Is ook basis voor Outreach programma voor opvang van aidswezen in Malindi community. Zo komt weer een leslokaal vrij die nu als kantoor dient.
Adres
Lat: 40.078125
Long: -2.196727
Contact informatie
Contactpersoon 1
Naam: Patrick Oudgaarden
Email: patrick@wingsofsupport.org
Contactpersoon 2
Naam: Joost Dulk
Functie: Projectcoördinator
Email: joost@wingsofsupport.org
Benodigde producten
Kleding, schoenen, handdoeken, bedlinnen, speelgoed
Routebeschrijving
Blessed Generation, Malindi is 2 uur rijden vanuit Mombassa. In Malindi vragen naar de Malindi gevangenis. Daarachter ligt het Children centre van Blessed generation. Met de taxi is het 8000 KES, met het openbaar vervoer, vanuit Mombasa, is het bijna 4 uur reizen en kost ongeveer 2 USD!