Het Adelante Basketbalproject

Projectgegevens

Projectnaam: Het Adelante Basketbalproject
Aanmaakdatum: 15-4-2022
Projectstatus: Lopend
Aanvraag: 2 Laptops en een printer voor de communicatie met de basketbalmeisjes uit Commewijne. Verrijdbare basketbalring en basketballen om meer kinderen mee te kunnen laten trainen.
Begroting: € 4.322,00
Instelling: Stichting Action For Woman development
Land: Suriname
Locatie:

Benodigde producten

Omschrijving

De meisjes in het District Commewijne kunnen bij Adelante Basketbal twee keer per week gezellig basketballen. Ze leren niet alleen de basketbal te controleren maar ook opkomen voor je zelf, gedrag beheersen, samenwerken,volhouden en stabiliteit.Aan Wos worden er laptops voor de communicatie gevraagd en materiaal in de vorm van een bucket en ballen zodat er meer meisjes mee kunnen trainen.

Bezoek

Wil je dit project bezoeken? Neem dan contact op met de projectcoördinatoren, zij helpen je bij het organiseren van een bezoek.

Contactinformatie

Contactpersoon 1

Hilde Vas

Contactpersoon 2

Robin de Geus